Please enable JS

Wydarzenia


Zimą w szortach na Śnieżkę – dwudziesta wyprawa 2020 r

Szczegółowe informacje
 
Osiągamy szczyty wrażeń i swoich możliwości.Zapraszamy – przygoda, wyzwanie, doświadczenie, medytacja w ruchu, hartowanie ciała i umysłu, zabawa, poczucie euforii; weźmiesz wszystko to, lub to czego potrzebujesz :-).
Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w wyprawie proszę o kontakt telefoniczny 665-098-450.
Do zobaczenia na szczycie ! Aldona 🙂
Na sezon zimowy 2019 /2020 r są u nas przewidziane przynajmniej 4 wyprawy w datach:
7 grudzień 2019 r,
18 styczeń 2020 r,
15 luty 2020 r,
14 marzec 2020 r
Wyprawy odbywają się w soboty, ale uczestnicy zjeżdżają się w piątek do wieczora, bo o godz. 20.00 jest bardzo ważne spotkanie organizacyjno – informacyjne. W sobotę wyprawa, w niedzielę rano tradycyjnie – kąpiel morsowa w Wodospadzie Podgórnej. Możliwość korzystania z sauny :-). Warto pamiętać by na wyprawę zaopatrzyć się w raki – nakładki na buty, bo trasa bywa oblodzona. Na miejscu można je u nas wypożyczyć.
Podczas dwóch minionych zim w naszych wyprawach pomyślnie wzięło udział 610 osób, wśród nich były także osoby, które nigdy wcześniej nie wystawiały ciała na niskie temperatury. Hartujemy ciało i umysł, doświadczamy wyjątkowych doznań :-). Wspieramy akcje charytatywne.
W razie zbyt ekstremalnej pogody zmieniamy trasę.
Jaką trzeba mieć kondycję, by móc wziąć udział w wyprawach ” Zimą w szortach na Śnieżkę” ? Odpowiedź brzmi: jeśli jesteś w stanie przejść choćby po prostym terenie 12-15 km, jeśli dajesz radę wejść ( i zejść 😉 ) na 10-cio piętrowy wieżowiec po schodach ( najlepiej dwukrotnie ;-))- to taka kondycja fizyczna wystarcza w zupełności. Jeśli również stosujesz po ciepłym prysznicu, także zimny, to też jest super! ;-). WYSTARCZY! :-). Reszta będzie na spotkaniu w piątek wieczorem o 20.00.
 
Wszelkie informacje i zapisy pod nr tel. 665 098 450.
Marudom i malkontentom wstęp wzbroniony ;-)!
Inwestycja 370,-zł obejmuje: dwa noclegi w ładnych pokojach z łazienką, dwa śniadania tj. w sobotę i niedziele, obiad w sobotę, ( Dla osób, które idą z nami kolejny raz jest 70,- zł rabatu )
Zapraszamy ludzi z pasją 🙂

 

© 2019 MORSOWISKO, KONCEPCJA I WYKONANIE: EMC GROUP