Please enable JS

Wydarzenia


Zimą w szortach na Śnieżkę – dwudziesta czwarta wyprawa 2021

Osiągamy szczyty wrażeń i swoich możliwości!

Zapraszamy – przygoda, wyzwanie, doświadczenie, medytacja w ruchu, hartowanie ciała i umysłu, zabawa, poczucie euforii: weźmiesz wszystko to, lub to czego potrzebujesz. Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w wyprawie proszę o kontakt telefoniczny 665-098-450.

Do zobaczenia na szczycie! Aldona 🙂

Na sezon zimowy 2020/2021 r są u nas przewidziane przynajmniej 4 wyprawy w datach:

5 grudzień 2020,

09 styczeń 2021,

06 luty 2021,

06 marzec 2021.

W ciągu minionych trzech zim przeszło z nami ponad 800 osób, wśród nich były także osoby, które nigdy wcześniej nie wystawiały ciała na niskie temperatury. Wyprawy odbywają się w soboty, ale uczestnicy zjeżdżają się w piątek do wieczora, bo o godz. 20.00 jest bardzo ważne spotkanie organizacyjno – informacyjne. W sobotę wyprawa, w niedzielę rano tradycyjnie – kąpiel morsowa w Wodospadzie Podgórnej. Możliwość korzystania z sauny 🙂.  Warto pamiętać by na wyprawę zaopatrzyć się w raki – nakładki na buty, bo trasa bywa oblodzona. Na miejscu można je u nas wypożyczyć. Hartujemy ciało i umysł, doświadczamy wyjątkowych doznań 🙂. Wspieramy akcje charytatywne. W razie zbyt extremalnej pogody zmieniamy trasę.

Jaką trzeba mieć kondycję, by móc wziąć udział w wyprawach ” Zimą w szortach na Śnieżkę”? Odpowiedź brzmi : jeśli jesteś w stanie przejść choćby po prostym terenie 12-15 km, jeśli dajesz radę wejść ( i zejść 😉 ) na 10-cio piętrowy wieżowiec po schodach( najlepiej dwukrotnie ;-))- to taka kondycja fizyczna wystarcza w zupełności. Jeśli również stosujesz po ciepłym prysznicu, także zimny, to też jest super! 😉 WYSTARCZY !

Reszta będzie na spotkaniu w piątek wieczorem o 20.00

Wszelkie informacje i zapisy pod nr tel. 665 098 450. Marudom i malkontentom wstęp wzbroniony 😉. Inwestycja 390,-zł obejmuje: dwa noclegi w ładnych pokojach z łazienką, dwa śniadania tj. w sobotę i niedzielę, obiad w sobotę. Osoby, które uczestniczą kolejny raz w z nami mają 100 zł rabatu.

Zapraszamy ludzi z pasją 🙂

© 2019 MORSOWISKO, KONCEPCJA I WYKONANIE: EMC GROUP