Please enable JS

Wydarzenia


Wodospady Chorwacji z kąpielami lodowymi – wyprawa 7 dni

Szczegółowe informacje
 
Zapraszamy na wyjątkową wyprawę z majówką 🙂
Szczegółowe informacje w przygotowaniu. Wiadomo już, że jedziemy busem. Ilość miejsc ograniczona do ok.20 osób ( chyba, że dwa busy ;-)) Więc jest to wyprawa w kameralnym gronie, z przyjaznymi ludźmi. Wyjeżdżamy z Przesieki, w Karkonoszach, spod Wodospadu Podgórnej, tu symboliczną kąpielą w polskim wodospadzie startujemy na zdobycie trasy rajskich wodospadów Chorwacji. Wyjazd na noc.
W Chorwacji:
1. Kąpiele w Adriatyku
2. Wodospady Krka, podróż statkiem, kąpiele w wodospadach rzeki Krka – wycieczka całodniowa
3. RAJSKI WODOSPAD MORSÓW ! – kąpiele w sekretnym wodospadzie w Dalmacji, gdzie woda przez cały rok ma temperaturę poniżej 10 stopni Celsjusza ( wodospad odkryty przez nas, dla nas …) Cały dzień.
4. Plitwickie Jeziora – zwiedzanie, cały dzień.
5. Mieszkamy w wyjątkowym miejscu, u gospodarzy, którzy prowadzą rodzinną działalność i są plantatorami oliwek, winorośli, lawendy i wyjątkowych ziół.
Producentami oliwy z oliwek, win, lawendowych i ziołowych olejków. Produkcję będzie można obejrzeć na miejscu i nabyć te wyjątkowe specyfiki. Nocujemy w apartamentach dwu i czteroosobowych lub w namiotach na polu campingowym, w tym samym miejscu. Miejsce jest na wyłączność dla nas w tym czasie. Do dyspozycji mamy basen, saunę i jacuzzi z wodą z destylacji kwiatów, ziół…
Gospodarze obiecali nam, specjalnie dla nas zapewnić lód do kąpieli w basenie :-).
Luksusowe miejsce, wspaniali ludzie, rodzinna atmosfera, niezapomniane wrażenia. Cała wyprawa to poczucie życia „w Raju”, no i Rajski Wodospad Morsów odkryty przez Morsowisko.com :-).
To wszystko przed nami :-). Szczegółowa wycena w przygotowaniu. Zależy od ilości uczestników ( noclegi w namiotach – tańszy wariant).
Całość ma się zamknąć w przedziale ok. 1500-1700,-zł za osobę -cena zawiera też wyżywienie i bilety do Parków Narodowych!
Kontakt i rezerwacje pod nr tel. 665 098 450.
Zapraszamy tylko serdecznych i pozytywnych 🙂

 

© 2019 MORSOWISKO, KONCEPCJA I WYKONANIE: EMC GROUP