Please enable JS

Wyszukiwarka

OBIEKTY W REGIONIE

WYBIERZ I REZERWUJ

DOM MORSA II

Pensjonat znajduje się na trasie do przełęczy Karkonoskiej i schroniska Odrodzenie, a po stronie czeskiej do Hotelu Spindlerowa Bouda, położonych ok. 5 km. Obiekt położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Odległość do Wodospadu Podgórnej około 15 minut szlakiem.

Rezerwuj

DOM MORSA I

Dawniej obiekty stanicy wojskowej. Dziś wyremontowane z zachowaniem dawnego stylu. Obiekty i pokoje zachowały niepowtarzalny klimat. Ośrodek położony na końcu drogi w Przesiece, na szlaku do przełęczy Karkonoskiej i schroniska Odrodzenie, a po stronie czeskiej do Hotelu Spindlerowa Bouda, położonych ok. 5 km. Przy lesie. Pomiędzy strumieniem Podgórnej i Czerwienia. Na terenie ośrodka znajdują się boisko do gier, miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci, parking. Odległość do Wodospadu Podgórnej około 15 minut szlakiem.

 

Rezerwuj

DODAJ SWÓJ OBIEKT

JEŻELI POSIADASZ OBIEKT (OBIEKTY) - DOŁĄCZ DO NAS

Aby baza noclegowa mogła mieć status morsowiska i być na naszej stronie musi mieć w ofercie możliwość lodowych kąpieli dla gości. Za lodową kąpiel uważa się kąpiele w wodzie poniżej 10 stopni Celsjusza. Przy naturalnych zbiornikach wodnych tj. jeziora, rzeki, stawy, morze i inne należy w opisie obiektu zaznaczyć jaka jest odległość podana w kilometrach lub metrach do danego kąpieliska. Przy czym lokalizacja obiektu w odległości do 2 km od kąpieliska jest dodatkowo kategoryzowana na plus , według naszej KATEGORYZACJI OBIEKTU. Za kąpiel lodową uważa się także kąpiel w temperaturze poniżej 10 stopni Celsjusza w basenach, baniach, beczkach i specjalnie dostosowanych zamrażarkach kąpielowych. Posiadanie takich możliwości kąpieli lodowych w obiekcie, pozwala na umożliwianiu gościom morsowania przez cały rok, bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne.

Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem swojego obiektu na naszym portalu, kliknij w przycisk poniżej.

© 2019 MORSOWISKO, KONCEPCJA I WYKONANIE: EMC GROUP