Please enable JS

Wydarzenia


3 Dniowe warsztaty oddechowe – spokój, koncentracja i zimno

Zapraszamy na 3 dniowy pobyt warsztatów praktycznych. Trenując swoje ciało nauczymy umysł koncentracji i spokoju. Bardzo przydatnych cech w życiu codziennym, sporcie i biznesie. W obecnym świecie technologi zabiegającej na każdym kroku o naszą uwagę co raz trudniej o wewnętrzną równowagę.

W PROGRAMIE:

– Poprawa koncentracji
– Praca ze zmysłami
– Treningi oddechowe
– Redukcja stresu
– Wzmacnianie kręgosłupa, praca nad mobilnością i ruchomością
– Medytacja i uważność
– Zimne kąpiele w wodospadzie
– Trening mobilności
– Trening mentalny z wizualizacją

Prowadzący trener – Maciej Szyszka – Od najmłodszych lat związany ze sportem. Od początku poszukiwał możliwości holistycznego treningu i rozwoju fizycznego na długie lata. Równolegle z rozpoczęciem studiów na kierunku fizjoterapii związał się ze sztukami walki i ta przygoda trwa do dnia dzisiejszego czyli 14 lat. Zawodowo prowadzi treningi i wyspecjalizował się w masażu szczególnie Work Site. Po 10 latach ciężkich treningów Wing Tsun Kung Fu został przyjęty jako prywatny uczeń chińskiego Mistrza sifu Kong Chi Keunga i mógł rozpocząć naukę pod jego okiem w Hong Kongu. Tam ma możliwość pogłębiania swojej wiedzy oraz trenowania z najlepszymi na świecie w tej dyscyplinie. Szukając dalszych dróg rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności rozpoczął treningi w zakresie kalisteniki i Brazylijskiego Jiu Jitsu. Ceni sobie holistyczne podejście do treningu dlatego szkoli się wielokierunkowo, by z każdej dyscypliny czerpać to co najcenniejsze. Jest dyplomowanym instruktorem samoobrony, ukończył kurs trenera personalnego i szkolił się z zakresu dietetyki. Obecnie pogłębia swoją wiedzę z zakresu technik oddechowych u Wima Hofa (Ice Man), Patricka McKeowna metoda Bouteyki oraz z ogólnie pojętej motoryki na warsztatach z Ido Portalem. Definiuje go sprawność fizyczna i chęć ciągłego rozwoju. Wykorzystuje zdobytą wiedzę w zakresie fizjoterapii i na szkoleniach, aby jak najlepiej poprawiać wyniki i stan zdrowia swoich klientów.

Zakwaterowanie w pokojach 2,3 i 4 osobowych z łazienką, tv, wi-fi. w pięknie położonym ośrodku Chybotek w Przesiece k. Karpacza, przy lesie, w samym centrum Karkonoszy, tylko 4 km od granicy czeskiej. Przy jedynym wodospadzie w Polsce, w którym można się kąpać – Wodospadzie Podgórnej. Na terenie restauracja, kawiarnia, możliwość wykupienia posiłków. Zajęcia prowadzone są na sali lub w plenerze.
Inwestycja w siebie 650,–zł obejmuje warsztaty, zakwaterowanie, całodzienne zajęcia z trenerem Maciejem. Możliwość korzystania z sauny fińskiej.

Dodatkowe informacje i rezerwacje pod nr telefonu 665 098 450.
Zadatek w kwocie 300 zł należy wpłacić na konto : Farma im happy Spółka z o.o. , nr r-ku; 60 1090 1926 0000 0001 4186 5822. W tytule wpłaty wpisać imię , nazwisko, nr telefonu, datę pobytu hasło -obóz z Maciejem i ilu osobowy pokój. Ilość miejsc ograniczona.

© 2019 MORSOWISKO, KONCEPCJA I WYKONANIE: EMC GROUP