Please enable JS

Wydarzenia


3 Dniowe warsztaty oddechowe – spokój, koncentracja i zimno

Zapraszamy na 3 dni warsztatów praktycznych. Trenując swoje ciało nauczymy umysł koncentracji i spokoju. Bardzo przydatnych cech w życiu codziennym, sporcie i biznesie. W obecnym świecie technologi zabiegającej na każdym kroku o naszą uwagę co raz trudniej o wewnętrzną równowagę.

W programie zajęć:

– Poprawa koncentracji
– Praca ze zmysłami
– Treningi oddechowe
– Redukcja stresu
– Wzmacnianie kręgosłupa, praca nad mobilnością i
ruchomością
– Medytacja i uważność
– Zimne kąpiele w wodospadzie
– Trening mobilności
– Trening mentalny z wizualizacją

Prowadzący Maciej Szyszka: Od najmłodszych lat jestem związany ze sportem. Swoją przygodę zacząłem jako siedmiolatek od żeglarstwa, potem trenowałem pływanie, koszykówkę i sporty siłowe we wszystkich dyscyplinach odnosząc sukcesy. Od początku poszukiwałem możliwości holistycznego treningu i rozwoju fizycznego na długie lata. Moim marzeniem było zostanie zawodowym sportowcem. Kończąc szkołę średnią i rozpoczynając studia na kierunku fizjoterapii nie spodziewałem się, że moje marzenie może się spełnić jednak głęboko w nie wierzyłem. Równolegle z rozpoczęciem studiów związałem się ze sztukami walki i ta przygoda trwa do dnia dzisiejszego czyli 15 lat. Zawodowo prowadzę treningi oddechowe i mentalne. Po 10 latach ciężkich treningów Wing Tsun Kung Fu zostałem przyjęty jako prywatny uczeń swojego chińskiego Mistrza sifu Kong Chi Keunga i mogłem rozpocząć naukę pod jego okiem w Hong Kongu. Tam mam możliwość pogłębiania swojej wiedzy oraz trenowania z najlepszymi na świecie w tej dyscyplinie. Szukając dalszych dróg rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności rozpocząłem treningi w zakresie kalisteniki i Brazylijskiego Jiu Jitsu. Cenię sobie holistyczne podejście do treningu dlatego szkolę się wielokierunkowo, by z każdej dyscypliny czerpać to co najcenniejsze. Jestem dyplomowanym instruktorem samoobrony, ukończyłem kurs trenera personalnego i szkoliłem się z zakresu dietetyki. Obecnie pogłębiam swoją wiedzę z zakresu technik oddechowych u Wima Hofa (Ice Man), Patricka McKeowna metoda Bouteyko, Tulku Lobsang techniki medytacyjne oraz z ogólnie pojętej motoryki na warsztatach z Ido Portalem. Definiuje mnie sprawność fizyczna i chęć ciągłego rozwoju, wykorzystuję wiedzę by jak najlepiej poprawić twoje wyniki sportowe.

Zakwaterowanie w pokojach 2,3 i 4 osobowych z łazienką, tv, wi-fi. w pięknie położonym ośrodku Chybotek w Przesiece k. Karpacza, przy lesie, w samym centrum Karkonoszy, tylko 4 km od granicy czeskiej. Przy jedynym wodospadzie w Polsce, w którym można się kąpać- Wodospadzie Podgórnej. Na terenie restauracja, kawiarnia, możliwość wykupienia posiłków. Zajęcia prowadzone są na sali lub w plenerze.
Inwestycja w siebie 750,–zł obejmuje warsztaty, zakwaterowanie, całodzienne zajęcia z trenerem Maciejem.Możliwość korzystania z sauny fińskiej.
Dodatkowe informacje i rezerwacje pod nr telefonu 665 098 450.
Zadatek w kwocie 300 zł należy wpłacić na konto : Farma im happy Spółka z o.o. , nr r-ku; 60 1090 1926 0000 0001 4186 5822. W tytule wpłaty wpisać imię , nazwisko, nr telefonu, datę pobytu hasło -obóz z Maciejem i ilu osobowy pokój. Ilość miejsc ograniczona.

© 2019 MORSOWISKO, KONCEPCJA I WYKONANIE: EMC GROUP